Otwarcie oddziału w Bukareszcie

logo-ro

Lex-Kancelaria spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. to firma o ugruntowanej pozycji na polskim rynku usług odszkodowawczych. Głównym celem naszej działalności jest zapewnienie, osobom poszkodowanym w wypadkach, profesjonalnej – prawnej, pomocy w uzyskaniu należnego odszkodowania. Reprezentujemy naszych Klientów w sprawach dotyczących wypadków komunikacyjnych, w rolnictwie, przy pracy i innych zdarzeń losowych zarówno przed ubezpieczycielami (postępowanie przedsądowe), jak również w postępowaniu sądowym.

Nasza Kancelaria została założona w 2009 roku i na przestrzeni kilku lat działalności stała się jedną z ważniejszych firm na rynku usług odszkodowawczych. Obecnie, na terenie Polski, Firma zatrudnia ponad 100 pracowników i obsługuje Klientów poprzez rozbudowaną sieć swoich oddziałów. Z usług Lex Kancelarii Odszkodowawczej skorzystało już kilkanaście tysięcy osób poszkodowanych, dla których współpraca z naszymi prawnikami zakończyła się uzyskaniem bardzo wysokich odszkodowań. Kancelaria została wielokrotnie wyróżniona przez niezależne organizacje, otrzymując liczne nagrody i certyfikaty, będące potwierdzeniem rzetelności i etycznego działania pracowników firmy. Lex Kancelaria Odszkodowawcza uzyskuje w Polsce świadczenia w najwyższej wysokości, będąc liderem wśród podmiotów oferujących usługi odszkodowawcze.

Jest nam niezmiernie miło poinformować wszystkich Klientów i Współpracowników, że w wyniku ciągłego rozwoju naszej spółki otworzyliśmy pierwszy zagraniczny oddział kancelarii w Bukareszcie (Rumunia). Uroczyste otwarcie miało miejsce 9 maja 2016 roku. Poniżej przedstawiamy Państwu zdjęcia naszego nowego oddziału.

Bardzo cieszymy się, że z naszych usług będą mogli skorzystać potrzebujący pomocy prawnej na terenie całej Rumunii. Zachęcamy do odwiedzin strony internetowej oddziału www.lex-birou.ro