Sponsoring – 3 Bieg Swoszowicki

Nie skupiamy się tylko na działalności biznesowej – nasza kancelaria od lat stara się wspierać przeróżne działania i inicjatywy na lokalnym rynku. Ostatnimi czasy postanowiliśmy wesprzeć zmagania na arenie sportowej a dokładniej 3 Bieg Swoszowicki.
23 maja 2015 roku odbył się bieg organizowany w ramach jubileuszu 600-leci lokacji Swoszowic. W ramach imprezy rozegrane zostały biegi na dystansach 10 km (Bieg Główny), 1,6 km (Rodzinna Mila) oraz zawody dla dzieci na krótszych odcinkach na stadionie WLKS Krakus Swoszowice.
Trasa Biegu Głównego od startu przy Uzdrowisku Swoszowice wiodła przez malownicze zakątki Swoszowic, Wróblowic i Lusiny, a Rodzinnej Mili (jak co roku) po parkowych alejkach Uzdrowiska.
Biegi łącznie ukończyło łącznie 446 uczestników. Bieg Główny na dystansie 10 km pokonało… 256 osób, Rodzinną Milę na dystansie 1,6 km ukończyło 69 osób, a na dystansach: 50m, 100m, 200m, 300m i 400m wystartowało 119 dzieci.
Lex-Kancelaria spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. – jako jeden ze sponsorów – zaangażowała się w jego organizację jak również ufundowała część przyznawanych nagród.
Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z imprezy.